.

2 1 90 m 2.

Numri i dhomave: 2 Adresa/Rruga: Rruga Butrinti Sipërfaqe: 58 m 2 Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna: Sarandë. Prona ngjashme.

Square.

.

. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Per Shitje.

.

Agjensi imobiliare ne Sarande. . Apartament - Në Shitje - Sarandë, Shqipëri - 530441002-339 , Property Listing.

Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 109. 0-5.

.

Apartamente ne Sarande tek kompleksi banimit Saranda Sunset ne linjen e pare me detin ne Sarande, qe ofron apartamente me hipoteke dhe me pamje te hapura nga deti.

. .

1 Tualetet. .

Ne shitje apartament 2+1 100m larg plazhit.
.
Excellent on site services to include a private beach, communal swimming pool, beach bar/restaurant, hotel, underground parking and landscaped surroundings.

Apartment / Apartment.

al! Listim për apartamentshitje në Sarandë.

Shiko fotot dhe detajet e plota te prones ne Shqipëria tani. APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE SARANDE! Çmim i Fiksuar. .

al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti,2 dhoma gjumi,1 sallon,1 tualet dhe ballkon, vend perfekt! Publikuar së pari: 15/02/2023 Përditësuar së fundmi: 15/02/2023. Real Estate Office. apartments for sale. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon/kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon. .

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që.

8 foto. Trusted seller.

Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 320.

Gjeni pronën ideale në Orikum!.

9 m².

.

81 m2.